Od 23 marca 2024 wszystkie zajęcia, z każdego z programów odbywać się będą w nowej lokalizacji przy ulicy Nyskiej 59
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
06:20 |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Marta ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
||
45 min
Speed Robert SPEED |
45 min
Speed Paweł SPEED |
45 min
Speed Marta SPEED |
45 min
Speed Robert SPEED |
45 min
Speed Wiktor SPEED |
|||
07:10 |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Marta ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
||
45 min
Speed Robert SPEED |
45 min
Speed Paweł SPEED |
45 min
Speed Marta SPEED |
45 min
Speed Kacper SPEED |
45 min
Speed Wiktor SPEED |
|||
08:00 |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Marta ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Wiktor ATHLETIC |
45 min
Fast&Strong Robert |
|
45 min
Speed Robert SPEED |
45 min
Kurs Wprowadzający F Paweł KW |
45 min
Speed Marta SPEED |
45 min
Kurs Wprowadzający F Robert KW |
45 min
Speed Paweł SPEED |
|||
08:50 |
45 min
Fast&Strong Robert |
||||||
09:00 |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
45 min
Core Marta BALANCE |
45 min
Athletic Marta ATHLETIC |
45 min
Powięź Karolina BALANCE |
45 min
Athletic Wiktor ATHLETIC |
||
09:40 |
45 min
Fast&Strong Robert |
||||||
10:30 |
45 min
Fast&Strong Robert |
||||||
11:20 |
45 min
Fast&Strong Robert |
||||||
12:00 |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
45 min
Speed Paweł SPEED |
45 min
Athletic Wiktor ATHLETIC |
||||
15:30 |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
||
45 min
Speed Kryspin SPEED |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Calisthenics Paweł SPEED |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Joint by joint Agnieszka BALANCE |
|||
45 min
Speed Kryspin SPEED |
|||||||
16:20 |
45 min
Athletic Agnieszka ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Paweł ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
||
45 min
Kurs Wprowadzający B Wiktor KW |
45 min
Core Karolina BALANCE |
45 min
Kurs Wprowadzający B Robert KW |
45 min
Core Kryspin BALANCE |
45 min
Calisthenics Robert KW |
|||
45 min
Speed Kacper SPEED |
45 min
Speed Robert SPEED |
45 min
Speed Wiktor SPEED |
45 min
Speed Wiktor SPEED |
45 min
Zdrowy kręgosłup Agnieszka BALANCE |
|||
17:10 |
45 min
Athletic Agnieszka ATHLETIC |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
||
45 min
Speed Kacper SPEED |
45 min
Powięź Karolina BALANCE |
45 min
Joint by joint Robert BALANCE |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Calisthenics Robert KW |
|||
45 min
Zdrowy kręgosłup Karolina BALANCE |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Speed Kacper SPEED |
45 min
Zdrowy kręgosłup Paweł BALANCE |
45 min
Joint by joint Agnieszka BALANCE |
|||
18:00 |
45 min
Athletic Agnieszka ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
||
45 min
Kurs Wprowadzający C Wiktor KW |
45 min
Core Karolina BALANCE |
45 min
Joint by joint Robert BALANCE |
45 min
Powięź Paweł BALANCE |
45 min
Speed Kacper SPEED |
|||
45 min
Speed Karolina SPEED |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Kurs Wprowadzający C Kryspin KW |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Zdrowy kręgosłup Agnieszka BALANCE |
|||
45 min
Zdrowy kręgosłup Kryspin BALANCE |
45 min
Speed Kacper SPEED |
||||||
19:00 |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Wiktor ATHLETIC |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
||
45 min
Kurs Wprowadzający D Wiktor KW |
45 min
Powięź Karolina BALANCE |
45 min
Joint by joint Robert BALANCE |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Speed Kacper SPEED |
|||
45 min
Speed Karolina SPEED |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Kurs Wprowadzający D Wiktor KW |
45 min
Zdrowy kręgosłup Paweł BALANCE |
||||
45 min
Zdrowy kręgosłup Paweł BALANCE |
45 min
Speed Kryspin SPEED |
||||||
19:50 |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Karolina ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Robert ATHLETIC |
||
45 min
Speed Karolina SPEED |
45 min
Core Karolina BALANCE |
45 min
Calisthenics Wiktor SPEED |
45 min
Kurs Wprowadzający I Wiktor KW |
45 min
Speed Kryspin SPEED |
|||
45 min
Zdrowy kręgosłup Paweł BALANCE |
45 min
Kurs Wprowadzający I Robert KW |
45 min
Joint by joint Robert BALANCE |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
||||
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
45 min
Zdrowy kręgosłup Paweł BALANCE |
||||||
20:40 |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Adrenalina Wrocław Kryspin SPEED |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
45 min
Athletic Kryspin ATHLETIC |
|||
45 min
Kurs Wprowadzający E Wiktor KW |
45 min
Athletic- Agnieszka ATHLETIC |
45 min
Kurs Wprowadzający E Wiktor KW |
45 min
Speed Agnieszka SPEED |
||||
45 min
Speed Karolina SPEED |
Pobierz darmową aplikację eFitness.