Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30-07:30

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

07:30-08:30

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

07:30-08:00

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

09:00-10:00

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

15:00-16:00

Open Gym

Duża Sala

16:00-17:00

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

17:00-18:00

Beginners

Adaś

Mała Sala

17:00-18:00

Open Class

Siwy

Duża Sala

18:00-19:00

Muscle Class

Siwy

Mała Sala

ZASTĘPSTWO

18:00-19:00

Open Class

Adaś

Duża Sala

19:00-20:00

Nauka Podnoszenia Ciężarów

Tomek

19:00-19:30

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

20:00-21:00

Beginners

Siwy

Duża Sala

20:00-21:00

Open Class

Krzysiu

Mała Sala

21:00-22:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

21:00-21:30

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

06:30-07:30

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

07:30-08:30

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

07:30-08:00

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

15:00-16:00

Open Gym

Duża Sala

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Animal Kids 5-9

Mała Sala

17:00-18:00

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

18:00-19:00

Animal Kids 9-14

Mała Sala

18:00-19:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

19:00-20:00

Mobility & Stability

Marta

Mała Sala

19:00-20:00

On- Ramp A

Adaś

20:00-21:00

Open Class/ Beginners

Krzysiu

Duża Sala

06:30-07:30

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

07:30-08:30

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

07:30-08:00

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

09:00-10:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

15:00-16:00

Open Gym

Duża Sala

16:00-17:00

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

17:00-18:00

Beginners

Siwy

Mała Sala

17:00-18:00

Open Class

Adaś

Duża Sala

18:00-19:00

Muscle Class

Siwy

18:00-19:00

On Ramp C

Adaś

ZASTĘPSTWO

18:00-19:00

Open Class

Krzysiu

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

19:00-20:00

Nauka Podnoszenia Ciężarów

Tomek

19:00-20:00

On- Ramp B

Adaś

ZASTĘPSTWO

19:00-19:30

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

20:00-21:00

Beginners

Siwy

Duża Sala

20:00-21:00

Open Class

Krzysiu

Mała Sala

21:00-22:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

21:00-21:30

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

06:30-07:30

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

07:30-08:30

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

07:30-08:00

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

15:00-16:00

Open Gym

Mała Sala

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Animal Kids 5-9

Mała Sala

17:00-18:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

18:00-19:00

Animal Kids 9-14

Mała Sala

18:00-19:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

19:00-20:00

CrossFit Gymnastics

Siwy

19:00-20:00

On- Ramp A

Adaś

ZASTĘPSTWO

20:00-21:00

Open Class/ Beginners

Marta

Mała Sala

06:30-07:30

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

07:30-08:30

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

07:30-08:00

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

09:00-10:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

15:00-16:00

Open Gym

Duża Sala

16:00-17:00

Open Class/ Beginners

Adaś

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

17:00-18:00

Beginners

Mała Sala

ZASTĘPSTWO

17:00-18:00

Open Class

Siwy

Duża Sala

18:00-19:00

Muscle Class

Adaś

18:00-19:00

On Ramp C

Siwy

ZASTĘPSTWO

18:00-19:00

Open Class

Krzysiu

Duża Sala

ZASTĘPSTWO

19:00-20:00

On- Ramp B

Siwy

19:00-19:30

ROM WOD

Hardy Trener

ROM WOD

20:00-21:00

Open Class/ Beginners

Siwy

Duża Sala

12:00-13:00

Open Class/ Beginners

 
← →